Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

oncekimudurler

Giriş

Önceki İl Emniyet Müdürlerimiz      



 

Mevlüt DEMİR

28.01.2015-04.11.2016



 

Hüseyin NAMAL

02.01.2009-28.01.2015



 

M.Salih TUZCU

22.12.2003-20.09.2008



 

Mehmet AKSU

16.12.1998-22.12.2003

 



 

Ahmet Turan BULUŞ

03.02.1997-16.12.98



 

Z.Abidin AYHAN

09.09.1988-31.01.1997



 

Cemalettin ERTEM

09.09.1985-09.09.1988



 

Yahya SOY

09.09.1982-09.09.1985

 



 

Hamza ESİN

22.01.1978-15.02.1982



 

Atilla KOÇ

24.10.1977-21.01.1978



 

Muharrem BARTIN

25.08.1976-13.02.1977



 

Reşat AKKAYA

03.01.1975-30.09.1976

 



 

Nihat KANER

10.08.1971-02.01.1975



 

Hasan SAYGILI

01.10.1970-10.08.1971



 

Talip ALBAYRAK

15.01.1968-11.11.1968



 

Kenan AKTEKİN

26.05.1966-30.12.1967

 



 

Kenan KOÇ

24.09.1963-26.05.1966



 

Şefik BARLAS

20.08.1963-25.09.1963



 

Ahmet PAFTALI

23.06.1960-19.08.1963



 

Haydar ÖZKIN

26.05.1959-27.04.1960

 



 

Rafet AÇIKALIN

27.06.1955-16.03.1959



 

Zeki DEMİRCİOĞLU

23.06.1951-29.10.1954



 

Adnan SANERK

-



 

Zeki AKALIN

-

       

     



 

İsmail KÜNTAY

-



 

Muhsin GÖKKAYA

-



 

İsmail HAKKI

-

   
  • BİMER
  • İçişleri Bakanlığı
  • Konya Valiliği
  • Konya B.Belediyesi
  • Selçuklu Belediyesi
  • Meram Belediyesi
  • Karatay Belediyesi
  • Güvenli Web
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Radyosu
  • Polsan
  • PEKAY
  • TUBİM
  • KGYS